PRZEMYSŁAW GOŁĘBSKI

Życiorys

DORADCA MEDIALNY I POLITYCZNY, PRZEDSIĘBIORCA – ZAŁOŻYCIEL I PREZES AGENCJI GOLEBSKIPR, BLOGER.

Swoją karierę rozpoczął jako asystent Wicemarszałka Sejmu RP Tomasza Nałęcza. Później razem z Markiem Borowskim i 30 innymi posłami, współtworzył Socjaldemokrację Polska.

Wieloletni członek zarządu krajowego, dyrektor biura prasowego i rzecznik koła parlamentarnego SDPL PD Nowa Lewica. Współtwórca kampani Lewicy i Demokratów – był twarzą serii spotów Listy do Pana Prezydenta.

Po odejściu z polityki z powodzeniem zajął się marketingiem politycznym . Tworzył lub współtworzył kilkadziesiąt kampanii samorządowych, parlamentarnych czy prezydenckich.

Pomysłodawca m.in Aniołków Napieralskiego w kampanii Prezydenckiej 2010. Od stycznia 2011 do 2015 z przerwami doradzał Januszowi Palikotowi. Współpracował także z celebrytami i ludźmi ze świata show biznesu.  Długoletni Doradca wielu związków zawodowych. Współpracował ze Związkiem Pielęgniarek i Położonych podczas Białego Miasteczka i przez kilka lat po nim.

Prowadził także marketing sportowy Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Współtworzył kampanie reklamowe takich ośrodków jak Legia, Polonia czy Hutnik, nadzorował bieg niepodległości czy bieg powstania warszawskiego. Pracował również dla wielu firm krajowych i zagranicznych. M.in dla banku spółdzielczego czy austriackiego biura informacji gospodarczej KSV

Działalność społeczna:

2008 Organizator oficjalnego sztabu Baracka Obamy dla Polonii amerykańskiej.

W 2004 Obserwator powtórzonych wyborów prezydenckich na Ukrainie z ramienia Polskiej Akcji Humanitarnej OBWE.

Absolwent Dziennikarstwa i PR oraz Marketingu Politycznego na Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

Życie prywatne:

Prywatnie ojciec Igora (2007) i Iwa (2016). Od 20 lat związany z Agnieszką Grabowską.

Przewiń do góry