Rekomendacje

„Przemysław Gołębski to utalentowany doradca PR, którego znam od ponad 10-u lat. Znany jest z nieszablonowego podejścia do zleconych zadań, zaangażowania i kreatywności. Z jego umiejętności korzystały moje sztaby wyborcze podczas kampanii parlamentarnych oraz samorządowych. Dał się też poznać jako dobry organizator biura prasowego Socjaldemokracji Polskiej i rzecznik prasowy koła SDPL w Sejmie. Cenię sumienność, zaangażowanie, umiejętności trafnej oceny rzeczywistości i talenty organizatorskie, które wyróżniają Przemysława Gołębskiego spośród innych “PR- owców”. Polecam współpracę z nim przy projektach społecznych i korporacyjnych.”

Marek Borowski
Marszałek Sejmu IV Kadencji, Wicepremier (1993-1994)

„Nigdy nie przekracza granicy gdzie prawda jest mniej ważna, niż dobre układy ze
zleceniodawcą, co rzadkie wśród PR-owców. Kreatywny do bólu. Populistyczny. Czuje masy.”

 

Wszyscy inni PRowcy, których znałem byli gorsi. 

 

 

Janusz Palikot
Poseł na Sejm V, VI, VII kadencji, Lider Twojego Ruchu. Biznesman

 

„ Przemysława Gołębskiego znam osobiście wiele lat oraz pracowałem z nim w duecie lub w większych zespołach wielokrotnie. Jeśli miałbym w Polsce do kogoś pełne zaufanie w dziedzinie PR – u tak politycznego jak biznesowego – to właśnie do Przemysława. Jest to niezwykle kreatywny i błyskotliwy człowiek z którym w PR oraz Marketingu politycznym osiągaliśmy razem wiele sukcesów. Wielokrotnie wcielałem jego pomysły w życie z pełnym powodzeniem.

Mogę śmiało powiedzieć, że Przemysław Gołębski jest jednym z najlepszych PR-owców jakich w ciągu długich lat pracy dane mi było poznać„


Piotr Tymochowicz
Ekspert ds. komunikacji i wywierania wpływu, twórca wielu teorii mowy ciała oraz autor kampanii Stanisława Tymińskiego, Andrzeja Leppera czy Mariana Krzaklewskiego, twórca komunikatu otwartego

„Pan Przemysław Gołębski świadczył usługi Public Relations dla Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w latach 2007-2011. Współpraca z każdym PR-owcem wymaga ogromnego zaufania – Pan Gołębski z pewnością na nie zasługuje. To człowiek odpowiedzialny, rzetelny, ogromnie zaangażowany w pracę, którą wykonuje. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Gołębskiego jako wybitnego specjalistę ds. Relacji z mediami. Niewątpliwie jego kreacje wizerunkowe oparte o spektakularne medialne eventy, strategie komunikacji zewnętrznej z poszczególnymi grupami docelowymi zasługuje na silną rekomendację. Należy również podkreślić doświadczenia Pana Gołębskiego jeśli chodzi o marketing polityczny – ono w przypadku organizacji pracowników i pracodawców bywa nieocenione. Piszę to jako działacz związkowy z niespełnam20-letnim doświadczeniem.”„Przemysław Gołębski to utalentowany doradca PR, którego znam od ponad 10-u lat. Znany jest z nieszablonowego podejścia do zleconych zadań, zaangażowania i kreatywności. Z jego umiejętności korzystały moje sztaby wyborcze podczas kampanii parlamentarnych oraz samorządowych. Dał się też poznać jako dobry organizator biura prasowego Socjaldemokracji Polskiej i rzecznik prasowy koła SDPL w Sejmie. Cenię sumienność, zaangażowanie, umiejętności trafnej oceny rzeczywistości i talenty organizatorskie, które wyróżniają Przemysława Gołębskiego spośród innych “PR- owców”. Polecam współpracę z nim przy projektach społecznych i korporacyjnych.”

Dorota Gardias

PRZEWODNICZĄCA OGÓLNOPOLSKIEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGOPIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W LATACH 2005-2011

 

„Mam przyjemność poinformować (na podstawie dwuletniej współpracy służbowej i ponad dziesięcioletniej znajomości), że Pan Przemysław Gołębski, pomimo wad (niechlujstwo na biurku, palenie tytoniu w miejscach zakazanych) jest człowiekiem wykształconym, potrafiącym korzystać z daru myślenia i refleksji. Szczególnym przejawem tego, jest rzadko spotykana inicjatywność i oryginalne traktowane otaczającej go rzeczywistości, a nadto wrażliwość na występujące we współczesnym świecie przejawy nierówności. Generalnie to nader pozytywna jednostka.”

 

Marek Pietruszka

Sekretarz Generalny PZPN ( 1989 – 1992), Prezes Legii Warszawa (1997-2000) ,

Z-ca dyrektora WOSIR (2006-2014)

 

„Pan Przemysław Gołębski współpracował w roku 2014 z Bankiem Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej w zakresie kształtowania wizerunku przedsiębiorstwa w społeczności lokalnej. Współpraca przebiegała bez zastrzeżeń, cele postawione w ramach współpracy zostały osiągnięte.”

Bartosz Kublik
PREZES ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

“Rzadko spotykana kreatywność, która wychodzi daleko poza schematyczne myślenie, to cecha numer jeden Przemka. Poznaliśmy w czasie pracy w Wiadomościach TVP (TAI), w czasie, kiedy był to jeszcze program stricte informacyjny i wymagał lojalności ale wyłącznie wobec zasad dziennikarstwa. Przemek już wtedy wykazywał niespożytą energię, która zachował do dziś. Potrafi znaleźć sposób na promocję firmy, która wyróżni ją wśród sztampowych, książkowych wręcz akcji konkurencji. Do tego idealny budowniczy reputacji osobistej i jej ratowania. I co nie mniej ważne, klient, który wdraża jego pomysły, notuje duży wzrost rozpoznawalności przy jednoczesnym spadku wydatków na ten cel. “

Jacek F. Balcer
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Grupy RAFAKO S.A. były Dyrektor Marketingu i PR Eurolot S.A. LOT S.A., Banku BPH i TUiR WARTA S.A.

Przewiń do góry