GolebskiPR - Kim jesteśmy?

Agencja GolebskiPR to agencja która prezentuje w swojej ofercie szeroki wachlarz usług oraz różnego rodzaju narzędzi potrzebnych do kreowania wizerunku. Zespół agencji GolebskiPR to doświadczeni i kreatywni ludzie z dziedziny marketingu, PR, kreacji, komunikacji, marketingu sportowego, grafiki najwyższych lotów, marketingu politycznego, kreacji wizerunku, skutecznych technik wywierania wpływu.

 GolebskiPR to brand założony przez Przemysława Gołębskiego – doradcę ds. wizerunku który od 20 lat zajmuje się wizerunkiem najważniejszych osób w Państwie, prywatnych firm, czy też różnego rodzaju organizacji pożytku publicznego. Przemysław Gołębski odpowiada za kilkadziesiąt kampanii politycznych, społecznych czy biznesowych, a z jego usług korzystały osoby z pierwszych stron gazet. To właśnie dzięki zespołowi agencji GolebskiPR społeczeństwo usłyszało o takiej partii jak Ruch Palikota.

GolebskiPR to przede wszystkim niesamowita skuteczność i konsekwencja. Naszym spoiwem, napędem jest – Twoja SATYSFAKCJA. Dzięki współpracy z nami korzystasz z najlepszych.

IMG-7978
Przewiń do góry